«Պետք է բացահայտվի բույսերի նկատմամբ իրականացված հանցանքի աստիճանը»․ Քրիստինա Վարդանյան
![]() 2186 Կիրակի, 22 դեկտեմբերի, 2024 թ., 13:36 Երևանի ավագանու անդամ Քրիստինա Վարդանյանի գրառումը․ «Տարօրինակ կերպով քաղաքապետարանի տվիչներից ցուցանիշը բացակայում է, բայց գունավորմամբ համընկնում է AQI ինդեքսի հետ՝ անառողջ… Խիստ կարևոր է՝ դադարացնել բոլոր ծառահատումները, ծառերը ոչնչացնող էտի սարսափելի պրակտիկան, պատասխանատուները պետք է վերապատրաստվեն միջազգային դպրոցներում, որ բացահայտեն բույսերի նկատմամբ իրականացված հանցանքի աստիճանը, որն ուղղակիորեն կապված է Երևանի բնակչության առողջության, կյանքի որակի և տևողության հետ»։ Աղբյուրը` Քրիստինա Վարդանյան |
«Սա՞ է քաղաքապետարանի դեմքը»․ Քրիստինա Վարդանյան (տեսանյութ)
391Երեկ, 02:06«Տեղից չշարժվող հանրությունը ո՞ւմ է մեղադրում և ինչո՞ւ»․ Արթուր Չախոյան
44229.03.2025, 12:12«Մեր բակի փրկված ծառերն են․ եթե բնակիչները չմիջամտեին, սա էլ չէին թողնի»․ Նարինե Կիրակոսյան (լուսանկար)
32829.03.2025, 10:42«Բյուզանդի փողոց․ այս պահին»․ Էդուարդ Հայրումյան (տեսանյութ)
47228.03.2025, 11:24«Հնձել են առողջ ծառերը. նոր ծառերի գնումն էլ ողողված է կոռուպցիայով». Քրիստինա Վարդանյան (տեսանյութ)