Աշոտ Ահարոնյանը մանրամասներ է հայտնում Վալերի Օսիպյանի պաշտոնանկության մասին
![]() 349 Չորեքշաբթի, 18 սեպտեմբերի, 2019 թ., 14:34 Քիչ առաջ ավարտվեց Վալերի Օսիպյանի հանդիպումը ոստիկանության ղեկավար կազմի հետ: Այս մասին լրագրողների հետ զրույցում հայտարարեց ոստիկանության լրատվության վարչության պետ Աշոտ Ահարոնյանը: «Պարոն Օսիպյանը շնորհակալություն հայտնեց ոստիկանության բոլոր ծառայողներին իրենց կատարած աշխատանքի համար»,-նշեց Ահարոնյանը: Նա այլ մանրամասներ չհաղորդեց նիստից՝ պարզաբանելով, որ նախկին ոստիկանապետը միայն շնորհակալական խոսքեր է ասել ոստիկանության ծառայողներին: Ըստ Ահարոնյանի՝ հանդիպման ընթացքում Օսպիյանը ոչնիչ չի ասել իր պաշտոնանկության պատճառների մասին: «Օսիպյանը հայտնեց, որ ցանկացած պահի, եթե իր կարիքը լինի՝ իր գիտելիքը, փորձը, պատրաստ է ոստիկանությանը նեցուկ լինել»,-հայտնեց ոստիկանության լրատվության վարչության պետը: Նշենք, որ ոստիկանապետի ժամանակավոր պաշտոնը կստանձնի ոստիկանության պետի առաջին տեղակալ Արման Սարգսյանը |