Հրաձգություն՝ Հյուսիսային Կարոլինայի եկեղեցիներից մեկում. կա զոհ
ԱՄՆ Հյուսիսային Կարոլինա նահանգի եկեղեցում հրաձգության հետևանքով 1 մարդ Է զոհվել, ոստիկանությունը հետաքննություն է սկսել: Այս մասին հայտնում է Fox News հեռուստաալիքը՝ հղում անելով իրավապահ մարմիններին:
Միջադեպը տեղի է ունեցել Հայ-Փոյնթ քաղաքում։ Հաղորդվում է, որ կիրակի երեկոյան ահազանգ է ստացվել ոստիկանություն՝ բապտիստական եկեղեցում տեղի ունեցած հրաձգության մասին։ Դեպքի վայր ժամանած ոստիկանները հայտնաբերել են 1 մահացած սևամորթ տղամարդու։ Հաղորդվում է մի քանի տուժածների մասին:
Քաղաքի ոստիկանությունը հայտնել է, որ պատրաստվում է հարցաքննել հնարավոր վկաներին և խուզարկություններ իրականացնել: