«Սուրի՛կ, դու ասֆալտդ փռի․․․». Գագիկ Համբարյան
![]() 317 Հինգշաբթի, 23 սեպտեմբերի, 2021 թ., 20:24 Քաղաքագետ Գագիկ Համբարյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է․ ««Ասֆալտ» Սուրի՛կ, ի՞սկ ով է ասել, որ նախատեսված է եղել... Ձեր ֆյուրերը փորձել է Վրաստանի վարչապետի միջոցով հանդիպում աղերսել Էրդողանից, իսկ նա էլ Նիկոլ Անհողին «послать» է արել... Մի փոքր ամոթ որ ունենաք, ո՛չ դու, ո՛չ էլ դրա մամլո խոսնակն այդ չնախատեսված հանդիպման մասին չեք խոսի... Ես հասկանում եմ, որ այս ամենն ասում եք ոչ թե իմ նմանների, այլ նիկոլապաշտների, ժեխի և փթիրի համար, որոնց 97 տոկոսին, եթե ասես, որ Նիկոլն ապտակել է Էրդողանին, անասունի պես կհավատան ու կհրճվեն իրենց «frkic varcapet»-ով... Սուրի՛կ, դու ասֆալտդ փռի... Էրդողանը Նիկոլ Անհողի նմանի հետ կհանդիպի այն ժամանակ, երբ կապիտուլյանտը պատրաստ կլինի ընդունել նրա շանտաժ-նախապայմանները և ինչ-որ նոր հակահայ թուղթ կստորագրի...»: Աղբյուրը` Գագիկ Համբարյան |