ԵՊՀ-ն մանկավարժի հավաստագրման 3-ամսյա դասընթացներ է կազմակերպում
![]() 1908 Երկուշաբթի, 18 նոյեմբերի, 2024 թ., 23:06 ԵՊՀ Մանկավարժության և կրթության զարգացման կենտրոնը 2025թ-ի փետրվարի 1-ից մինչև ապրիլի 30-ը կազմակերպելու է «30 կրեդիտի միջոցով մանկավարժի հավաստագրման համար վերապատրաստման 3-ամսյա դասընթացներ»։ Դասընթացին մասնակցելու հնարավորություն ունեն բարձրագույն կրթություն ունեցող անձինք, որոնք չունեն մանկավարժի որակավորում։ Դասընթացի ավարտին 30 կրեդիտ կուտակած մասնակցին շնորհվում է մանկավարժի երկլեզու հավաստագիր։ Դասընթացն անցկացնում և համակարգում է ԵՊՀ մանկավարժության և կրթության զարգացման կենտրոնը։ Վերապատրաստման եռամսյա դասընթացի վճարը կազմում է 210․000 ՀՀ դրամ (1 կրեդիտը՝ 7000 ՀՀ դրամ)։ Դիմումներն ընդունվում են 2025թ․-ի հունվարի 10-ից մինչև հունվարի 20-ը՝ ժամը 10։00-16։00-ն։ Դիմումին կից անհրաժեշտ է ներկայացնել նաև՝ · անձը հաստատող փաստաթուղթ (բնօրինակը և պատճենը), · բարձրագույն կրթության դիպլոմ (բնօրինակը և պատճենը), · մեկ լուսանկար, · վճարման կտրոնը։ Փաստաթղթերն ընդունվում են ԵՊՀ մանկավարժության և կրթության զարգացման կենտրոնում։ Հասցե՝ ՀՀ, ք․ Երևան, Աբովյան 52ա, 207 սենյակ Հեռ․՝ (+374 60) 710 616, (+374 98) 330 031, (+374 91) 575 942 Էլհասցե՝ [email protected], [email protected] |