«Դուք ձեր դժբախտության հետ դեռ նոր եք առերեսվելու». Հռիփսիմե Առաքելյան
![]() 299 Երեքշաբթի, 01 ապրիլի, 2025 թ., 21:00 Մայր Աթոռ սուրբ Էջմիածնի տեղեկատվական համակարգում ԶԼՄ-ների գծով պատասխանատու Հռիփսիմե Առաքելյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է․ «Ու սա Հանրային Ռադիոյի տնօրեն Արմեն Քոլոյանի կինն է՝ Շուշան Ղազարյանը, տեսեք սրա մեկնաբանությունն արցախցիներից մեկի գրառման տակ։ Այս տիկնոջ մարդը՝ Քոլոյան Արմենը, պարզվում է, տակտից, կոռեկտությունից, ատելության խոսքից հաճախ է խոսում։ Քոլոյան Արմենը պաշտոնի չարաշահում է անում իր ղեկավարած կառույցում նույնպես՝ աջ ու ձախ ահաբեկելով աշխատակիցներին։ Արմեն Քոլոյան, գնա կնոջդ կարգի հրավիրի, դուք շարքային սրիկա եք, դուք Արցախը հանձնող եք, դուք փողով գրչակներ եք, ձեր ժամանակն էլ կգա, մի քիչ համբերեք։ Թե բա՝ Աստծուց մոռացված դժբախտներ․․․ Դուք ձեր դժբախտության հետ դեռ նոր եք առերեսվելու, մի քիչ համբերեք, անամոթներ․․․․ Աղբյուրը` Հռիփսիմե Առաքելյան |
Քաջարանի համայնքապետ Մանվել Փարամազյանն արդարացվեց
5500:00««Բարեփոխված» ոստիկանությունն ամենօրյա ռեժիմով խոշտանգում է հայ մարդուն»․ Լիլիթ Գալստյան (տեսանյութ)
76Երեկ, 23:48Ոստիկանությունն ապահովելիս է եղել շարասյան անցումը, վարորդը հայհոյել է. ՆԳՆ
66Երեկ, 23:42«Արցախում հակամարտությունը մնում է չլուծված». Կանադայի ԱԳ նախարար (լուսանկար)
84Երեկ, 23:30«Եվրոպական Միության առաջնորդները գիտեն, որ այդ կառույցի դռները միշտ փակ են լինելու Հայաստանի համար». Էդմոն Մարուքյան