Ջենիֆեր Լոպեսը հրաժարվել է ելույթ ունենալ Ռուսաստանում
Ջենիֆեր Լոպեսը հրաժարվել է օգոստոսին ելույթ ունենալ Ռուսաստանում, գրում են ռուսական լրատվամիջոցները։ Երեք ամիս առաջ երգչուհին և նրա կազմակերպիչներն արդեն համաձայնության էին եկել Մոսկվայում առնվազն 1 միլիոն դոլարի համերգի շուրջ, նշանակել էին ամսաթիվ, բայց այն չեղարկվել էր։
Mash-ի տվյալներով՝ ԱՊՀ երկրներում (Ղազախստանում, Ուզբեկստանում և Հայաստանում) գտնվելու ընթացքում Լոպեսը հեղինակության հետ կապված չափազանց շատ ռիսկեր ունի։ Միևնույն ժամանակ, 2000-ականների լեգենդն ինքը դեմ չէ այդ երկրներում համերգ ունենալուն, բայց միայն Ուկրաինայի հետ հակամարտության ավարտից հետո։