«Արտակարգ դրություն հայտարարելու լիազորություն ունի միայն Բակո Սահակյանը». Տիգրան Գրիգորյան
![]() 1166 Ուրբաթ, 27 մարտի, 2020 թ., 00:25 Արցախի «Ազգային վերածնունդ» կուսակցության անդամ Տիգրան Գրիգորյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. ««Ազգային վերածնունդ» կուսակցության նախագահ Հայկ Խանումյանը դեռևս երեկ էր նշել, որ այս իրավիճակը վտանգավոր է, և արտակարգ դրություն մտցնելը տրամաբանական կլիներ: Այսօր ողջ օրը հորդորներ եմ լսում տարբեր գործիչների կողմից բոլոր քաղաքական ուժերին, որ ընտրությունները պետք է հետաձգվեն: Հարգելի գործընկերներ, բոլորին ուղղված այդ կոչերը, ճիշտն ասած, մի քիչ անհասկանալի են: Արտակարգ դրություն հայտարարելու լիազորություն ունի միայն Բակո Սահակյանը: Քաղաքական որոշումներ կայացնող և այդ որոշումների վրա ազդեցություն ունեցող շրջանակը շատ նեղ է: Այդ շրջանակը այսօր խորհրդակցության էր մասնակցում Բակո Սահակյանի մոտ և աջակցություն էր հայտնում ընտրությունները անցկացնելու նրա որոշմանը: Ուստի, կոչեր անելիս, ճիշտ հասցեատերեր ընտրեք»: |