«Ստախոս ղեկավարին ասեք, թող դադարեցնի ստելը, քանի չեն հրապարակվել այլ լուսանկարներ». Արսեն Բաբայան
![]() 294 Երկուշաբթի, 27 հուլիսի, 2020 թ., 14:50 «Հայրենիք» կուսակցության խորհրդի անդամ Արսեն Բաբայանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Լիլիթ Մակունցն այսօր հայտնել է, թե պատգամավոր Հայկ Սարգսյանը միջոցառում չի կազմակերպել։ Ըստ խմբակցության ստախոս ղեկավարի՝ Հայկն իբր մի պահ է եղել «դեպքի» վայրում ու առանց դիմակի։ Ստախոս Մակունցին տեղեկացրեք, որ մի պահ եղած մարդը տեղում համակարգչով սեփական բիզնեսից ստացված եկամուտները չի հաշվարկում։ Զգուշացրեք նաև, որ դադարեցնի ստելն ու անմիջապես ձեռնարկի օրենքով սահմանված միջոցներ, քանի չեն հրապարակվել բազմաթիվ այլ լուսանկարներ ու տեսանյութեր, որոնք փաստագրում են պատգամավոր Հայկի կողմից անձամբ ձեռնարկատիրական գործունեությամբ զբաղվելու ապացույցները։ Օրինակ՝ նախորդ օրը բեմը տեղադրելու աշխատանքներին անձամբ մասնակցելն ու ցուցումներ տալը։ Խեղկատակ ստախոսների իշխանություն»: ![]() |