«Տեսնես՝ սա կգոհացնի՞ Ալիևին». Հայկ Կոնջորյան
![]() 331 Կիրակի, 07 մարտի, 2021 թ., 21:10 ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Հայկ Կոնջորյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Իսկ կարո՞ղ է պատահել, որ Հրանտ Բագրատյանը ինքնաառաջադրվել է՝ որպես Իլհամ Ալիևի հասարակական հիմունքներով խորհրդական։ Բոլորովին վերջերս, Հայաստանի նախկին վարչապետը Ալիևին նշմար էր տալիս հարձակվել Հայաստանի վրա։ Այսօր էլ նա ստեր է տարածում, թե ադրբեջանցիները չափագրումներ են անում Տավուշի գյուղերում։ Իհարկե, ՊՆ-ն արդեն հերքել է այս սուտը։ Բայց որպես պլան մինիմում՝ «մեծ տնտեսագետին» հաջողվեց տարածել ստի և պանիկայի հերթական ալիքը՝ առանց այն էլ հուզական ծանր վիճակում գտնվող մեր հանրության շրջանում։ Տեսնես՝ սա կգոհացնի՞ Ալիևին. իհարկե այո։ Չէ՞ որ մեր հակառակորդները նույնչապ շահագրգիռ են պահպանելու Հայաստանում ներքաղաքական անկայունությունն ու ցնցումները, որքան Բագրատյան & Co.-ն։ |