«Ինձ համար Հովիկ Աղազարյանը կոռուպցիայի սիմվոլ չի»․ Գառնիկ Դանիելյան
![]() 238 Չորեքշաբթի, 26 մարտի, 2025 թ., 16:24 «Ինձ համար Հովիկ Աղազարյանը կոռուպցիայի սիմվոլ չի։ Հենց որ էս մարդը մտքեր արտահայտեց, և այլն, 3-4 հոդվածով մեղադրանք առաջադրվեց։ Մանր եղջերավորներից սկսվում ա, սեռական կյանքով անցնում ա, մեկ էլ վերջում պարզվում ա, որ հայրենիքի դավաճան ա»,- անդրադառնալով Հովիկ Աղազարյանին անձեռնմխելիությունից զրկելու հարցին և նրան առաջադրված մեղադրանքներին, ասաց ընդդիմադիր պատգամավոր Գառնիկ Դանիելյանը։ «Չեմ ուզում մտածեք՝ հա դե ինչ, անձեռնմխելիությունից զրկում են էլի, ախր ճանապարհ եք անցել իրար հետ։ Էս արժեհամակարգով ո՞ւր պետք է հասնենք»,- ասաց Դանիելյանը՝ խոսքն ուղղելով ՔՊ-ական պատգամավորներին: Նրա խոսքով, եթե Աղազարյանը մանդատը դներ, ապա այդ վիճակում չէր հայտնվի և որ ՔՊ-ականներից ոչ ոք երաշխավորված չէ, որ վաղը չի հայտնվելու նույն վիճակում։ |
«Այս թրքամետ իշխանությունը մեզ վախեցնում է պատերազմով»․ հանրահավաքի մասնակից (լուսանկար)
017:30Արցախցիների միասնական հայտարարություն-պահանջագիրը կներկայացվի Կառավարությանը (տեսանյութ)
11616:54«Իսկ մեր իշխանությունները սիրում են ուղիղ բանակցել ռազմական սպառնալիքի ներքո»․ Տաթևիկ Հայրապետյան
8616:42Հանրահավաք Ազատության հրապարակում՝ ի պաշտպանություն արցախցիների իրավունքների․ ՈՒՂԻՂ ՄԻԱՑՈՒՄ (տեսանյութ)
32214:48«2020-ից խաղաղություն է բերում, 2025թ. մարտն է՝ սահմանին կրակում են»․ Սևակ Հակոբյան (տեսանյութ)
8414:42«Ղարաբաղյան շարժումից հնարավոր չէ հրաժարվել»․ Հրանտ Տեր-Աբրահամյան
15614:24«Տեղեկություններ են շրջանառվում, որ մարդկանց հրահանգավորում են քվեարկության օրը նկարել իրենց քվեաթերթիկները»․ Գոհար Մելոյան (տեսանյութ)