«Մոսկվայում Արցախի ներկայացուցչությունը փակելը սպասելի էր»․ Գևորգ Դանիելյան
![]() 310 Շաբաթ, 29 մարտի, 2025 թ., 11:42 ՀՀ արդարադատության նախկին նախարար Գևորգ Դանիելյանի ֆեյսբուքյան գրառումը. «Մոսկվայում Արցախի ներկայացուցչությունը փակելը սպասելի էր։ Առաջարկում եմ առայժմ ՀԿ կարգավիճակով հիմնադրել նոր ներկայացուցչություն, ինչը մեծ գումարների հարց չէ։ Վստահ եմ, որ մոսկվայաբնակ մեր հայրենակիցները չեն զլանա, ուղղակի տեղում համակարգող է պետք։ Թերևս, դա կարող է լինել նախկին ներկայացուցչության պատասխանատուն»։ Աղբյուրը` Գևորգ Դանիելյան |
«Քաղաքական անդունդին հասնելուն մի քայլ է պակասում՝ կրիմինալի ու դոգիզմի իշխանության գալը». Գոռ Աբրահամյան
9923:06«Սահմանին հնչող կրակոցների ֆոնին ՀՀ ՊՆ փոխնախարարը շամպայնի գավաթը ձեռքին մասնակցում է միջոցառման». Էդգար Ղազարյան
10622:12«Մինչ հանրությունը սպասում է հետընտրական զարգացումներին, թշնամին զորքեր է կուտակում առաջնագծի մոտ». Նաիրի Հոխիկյան
24821:42«Քննադատելի էր, բայց դա մեր ներքին գործն է». Ալխաս Ղազարյան
23521:24«Ադրբեջանից եկող հրահանգները հաշված օրերի ընթացքում հրամցնում է՝ որպես «բացարձակ ճշմարտություն»». Տաթևիկ Հայրապետյան
21420:30«Անհեթեթություն էր ՏԻՄ ընտրությունները կուսակցականացնելը». Ոսկան Սարգսյան
12020:00«Մարտուն Գրիգորյանը պետք է հստակ հայտարարի, որ կքվեարկի ամենաշատ քվե ստացած ընդդիմադիր թեկնածուի օգտին». Վարդան Ղուկասյան
26719:30«Գյումրին ցույց տվեց, որ ոչ մի ընդդիմադիր քաղաքական ուժ միայնակ չի կարող հաղթել Նիկոլին». Արմեն Աշոտյան (տեսանյութ)