«Լավագույն լուծումը մոտակա հոգեբուժարանում սանիտարների հետ բանավիճելն է». Բագրատ Միկոյան
![]() 219 Հինգշաբթի, 27 մարտի, 2025 թ., 00:12 Կառավարություն-խորհրդարան այսօրվա՝ մարտի 25-ի հարցուպատասխանի սկզբում Նիկոլ Փաշինյանը բավականին հանգիստ էր, սակայն «Հայաստան» խմբակցության պատգամավորների հարցերի մի մասից հետո սկսեց հունից դուրս գալ, գոռգոռալ, տարօրինակ շարժումներ անել և վերհիշել նախկին երեք նախագահներին իր առաջարկած և մերժում ստացած բանավեճը: «Երևան Թուդեյ»-ը երկրորդ նախագահի գրասենյակի ղեկավար Բագրատ Միկոյանին խնդրեց մեկնաբանել Փաշինյանի պահվածքը: «Դրա ելույթի վերջին հատվածից ակնհայտ է, որ բանավիճելու մանիակալ չբավարարված պահանջ ունի: Լավագույն լուծումը մոտակա հոգեբուժարանում սանիտարների հետ բանավիճելն է: Իսկ ընդհանրապես, օղին դեղերի հետ չի կարելի խառնել»,- կարճ արձագանքեց Բագրատ Միկոյանը: |
26300:36«7-օրյա ժամկետում մեր պահանջագրին կտրվի պատասխան». Արցախցիների իրավունքների պաշտպանության խորհուրդ
159Երեկ, 22:42«Նախատեսում ենք ամենօրյա ռեժիմով բողոքի և իրազեկման ակցիաներ իրականացնել». Արցախցիների իրավունքների պաշտպանության խորհուրդ
514Երեկ, 22:18«Պահանջում եմ վերականգնել արցախցիներին տրամադրվող սոցիալական ծրագրերը». Մանե Թանդիլյան
293Երեկ, 21:30«Արցախցու ներկայիս պահվածքը հուսահատության վերջին ճիչն է». Մետաքսե Հակոբյան (տեսանյութ)
300Երեկ, 19:35«Հեռացնում ենք Նիկոլ Փաշինյանին, և արցախցիների հարցը լուծվում է». Արմեն Ալեքսանյան (տեսանյութ)
619Երեկ, 18:42«Միայն Արցախը ազատագրելուց հետո է հնարավոր հավաքական վերադարձը». Հրայր Ուլուբաբյան (տեսանյութ)
228Երեկ, 18:30«Եթե կառավարությունը չփոխի իր որոշումները, անցնելու ենք հստակ գործողությունների». Նժդեհ Իսկանդարյան (տեսանյութ)